fbpx
  • Sıcak İçecek Filtrasyon Sistemleri

Çay makinesi, kahve makinesi, espresso makinesi ve her türlü sıcak su ve süt üretecek makinelerin su çektiği alanlara kurulabilen pratik kullanımlı sistemler, suyun içerisinde yer alan zararlı maddelerin arındırılması işlemini sağlayan bir yapıyla hizmet vermektedir. Maddi açıdan, yüksek maliyetli makinelerinizin sorunsuz olarak çalışması ve kullanım ömrünün artması avantaj olarak değerlendirilebilir.

  • Çay / Kahve Makinesi Filtrasyon Sistemleri

Çay, kahve, espresso ve buharlı ısıtma makinelerinin tamamına uyumlu sistemlerimiz, lezzet farkının olmaması, cihazların sorunsuz çalışması, kullanım ömrünün uzatılması ve bakım maliyetlerinin azaltılması sebebiyle tercih edilmektedir.

  • Soğuk içecek Filtrasyon Sistemleri

Soğuk içeceklerin yeterli seviyede ve hızlı hazırlanması için kullanılan makinelerle uyumlu sistemlerimiz bulunmaktadır.

  • Buz Filtresi Filtrasyon Sistemleri

Her marka ve model veya büyüklük için kullanılan farklı buz makinelerine uyumlu sistemlerimiz buz üretimi için kullanılacak olan suyun kalitesini artırmak için tercih edilmektedir. Sistemlerimiz makinelerinizin kullanım ömrüne, bakım maliyetlerine ve sorunsuz çalışmalarına doğrudan etki etmektedir.

Sohbete Başlayın
Whatsapp üzerinden bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.