fbpx

H2O Arıtma Sistemleri A.Ş günümüz dünyasında, hızla artan nüfus ve korunamayarak kirletilen su kaynaklarımız nedeniyle gelecekte suyun daha da kıymetli olacağı düşüncesiyle kurulmuş, doğaya ve insana verdiği değerle çözüm üretmeye çalışan, bunu yaparken de çözüm ortaklarını dikkatli seçen bir şirkettir. Konumuz su olduğu için standardizasyon adına tüm dünyada kabul gören sertifikaları ve laboratuvar analiz raporları hassasiyetimizin gereğidir.

Hizmetlerimiz yurtiçi ve yurtdışında ev tipi tezgah altı arıtma sistemlerinden endüstriyel atık su arıtma sistemlerine kadar çeşitlilik göstermektedir. İhtiyacınızı belirleme aşamasında istekleriniz doğrultusunda istenilen kapasite ve dizaynlarda projelendirme ve teknik şartname oluşturma veya gerekli projenin belirlenmesi aşamasında danışmanlık hizmeti verilebilmektedir.

Sosyal sorumluluğumuzun bir gereği olarak; su tüketim alışkanlıkları, doğal su kaynaklarının korunması, doğal zenginliklerin gelecek nesillere aktarılması ve insani değerlerimize sahip çıkmak adına farkındalık oluşturmak hedeflenmiştir.

İnsan, hayatı boyunca suyla temas etmek durumundadır ve hangi suyla temas ettiğiniz bizce önemlidir.

Sohbete Başlayın
Whatsapp üzerinden bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.